KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14502045

nr 1450 2045

Nutida konstnär. Stockholmsmotiv, Gamla Stan. Signerad Linnea Larsson. Olja på duk, 50x50cm, oramad

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 21 februari 2022
kl 18:18:39

21/2 11:17:15 1      1.200 kr
21/2 16:55:37 2      Vinnande bud

  • Tema
  • 21 feb

Stockholm

Läs mer om Stockholm